Recykling i KGO

 

 

Zgodnie z ustawą z dnia 29 lipca 2005 r. o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym (Dz. U. nr 180, poz. 1495 z 2005 r.) istnieje możliwość zwrotu starego sprzętu sprzedawcy w proporcji 1:1.

Oznacza to, że przy zakupie np. jednego nowego amplitunera można odesłać na swój koszt jeden stary amplituner na adres siedziby Sklepu Internetowego Audiopioneer.pl (dotyczy zakupów realizowanych za pomocą firmy kurierskiej) l. Prosimy o wcześniejszy kontakt z naszą firmą, w celu uzgodnienia szczegółów takiej przesyłki.

Możesz również zwrócić się z pytaniem do Urzędu Gminy lub Miasta, o podanie miejsca, w którym można bezpłatnie zezłomować stary sprzęt. Listę miejsc, w których można oddać zużyty sprzęt prowadzi również Główny Inspektorat Ochrony Środowiska.

Zgodnie z ustawą z dnia 29 lipca 2005r. o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym, Dz. U. z 2005r. Nr 180 poz. 1495. opłata recyclingowa (Koszty Gospodarowania Odpadami) jest wliczona w cenę towaru i nie stanowi

 

.

Informujemy iż ceny w naszym sklepie zawierają już opłatę KGO. Ze względu na ograniczenia  techniczne niemożliwe jest umieszczenie wartości KGO przy poszczególnych cenach urządzeń. Wartość KGO podajemy na życzenie.