Kruger&Matz XT200 ( KM0074 ) LICZNIK ROWEROWY I DYSTANS I PRĘDKOŚĆ I pamięć 2 użytkowników

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Kruger&Matz
  • Dostępność: Ograniczona
  • szt.
  • Cena netto: 72,36 zł 89,00 zł
Licznik rowerowy to absolutny must-have każdego miłośnika jazdy na rowerze. XT 200 będzie na bieżąco informował Cię o wszystkich najistotniejszych parametrach podczas rowerowych wypraw. Urządzenie nie tylko wylicza prędkość aktualną i średnią, ale również porównuje je, dzięki czemu w każdym momencie jazdy będziesz mógł sprawdzić, czy poruszasz się z mniejszą czy większą prędkością od prędkości średniej. Ponadto, licznik wyświetla informacje o przyspieszaniu i zwalnianiu oraz o prędkości maksymalnej. Znajomość tych wyników z pewnością pomoże Ci poznać swoje limity i wypracować własny rytm jazdy.

XT 200 jest skonstruowany tak, aby mogły korzystać z niego dwie osoby. Licznik posiada pamięć dwóch użytkowników, dlatego oprócz pomiaru bieżącego dystansu trasy oraz całkowitego dystansu przejechanych kilometrów, licznik pozwala na oddzielne zapisanie pomiarów dla dwóch rowerów. Urządzenie posiada również możliwość zapętlonego wyświetlania kilku funkcji, dzięki czemu poza stałym wyświetlaniem aktualnej prędkości, na ekranie będą sekwencyjnie wyświetlane: dystans trasy, czas, prędkość maksymalna oraz średnia. Dodatkowo, urządzenie wylicza ilość spalonych kalorii i tkanki tłuszczowej, abyś był na bieżąco z efektami swojego treningu. Dużą zaletą jest również wodoodporność, co oznacza, że nie musisz się martwić o jego ewentualne uszkodzenie, gdy złapie Cię deszcz.
 
TRYB TIME (CZAS):  
Czas trasy Tak
Wybór formatu czasu 12/24
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -  
TRYB SPEED (PRĘDKOŚĆ):  
Aktualna / średnia / maksymalna prędkość Tak
Porównanie prędkości Tak
Tendencja prędkości Tak
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -  
TRYB DISTANCE (DYSTANS)  
Dystans trasy Tak
Całkowity dystans trasy Tak
Dystans całkowity Tak (dla dwóch rowerów)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -  
INNE:  
Stopień ochrony IPX7
Wybór jednostek Kilometry/mile
Zapętlone wyświetlanie wszystkich funkcji Tak
Zapis odczytu Tak
Matryca punktowa Tak
Automatyczny start/stop Tak
Automatyczne wyłączanie Tak
Pamięć dwóch rowerów Tak
Wybór jednostek temperatury C/F
Wskaźnik poziomu baterii Tak
Licznik spalonych kalorii Tak
Pomiar spalonej tkanki tłuszczowej Tak

Koszty dostawy:

  • Kurier DHL 20 zł ( przelew ) 25 zł (pobranie)
  • Paczkomaty 9 zł ( przelew ) 18zł ( pobranie)

Gwarancja:

  • 24 miesiące (konsument), 12 m-cy ( zakup na firmę )

SERWIS DOOR-TO-DOOR

Masz problem ze sprzętem Kruger&Matz? Wejdź na www.serwis.krugermatz.com i zgłoś nam swój problem. Na nasz koszt wyślemy kuriera po Twoje urządzenie w dogodnym dla Ciebie terminie, a po zakończeniu procesu reklamacji dostaniesz informację kiedy możesz spodziewać się kuriera z naprawionym sprzętem. Potrzebujesz więcej informacji? Napisz do nas na krugermatz@krugermatz.com lub zadzwoń: 25 685 00 88. Nasza infolinia jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.