Kruger&Matz KM0422 FITONE PLUS SmartBand ZEGAREK sportowy krokomierz opaska snu kalori dystansu I IOS & Android

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Kruger&Matz
 • Dostępność: Ograniczona
 • szt.
 • Cena netto: 80,49 zł 99,00 zł
Zaprojektowana tak, by sprostać Twoim oczekiwaniom
Prowadzisz aktywny tryb życia i chcesz monitorować swoje treningi? Smartband FitOne Plus jest właśnie dla Ciebie! Opaska zmierzy liczbę kroków i przebyty dystans, czas i średnią prędkość, a także ilość spalonych kalorii i intensywność treningu.
Chcesz mieć możliwość rejestrowania przebytych tras? Teraz nie musisz w tym celu instalować dodatkowych aplikacji na smartfona – dedykowana aplikacja FIT posiada funkcję automatycznego zapisu pokonanej drogi.
Dla osób prowadzących aktywny tryb życia monitorowanie przebytego dystansu i ilości spalonych kalorii to nie wszystko. Równie ważny jest puls, który określa możliwości organizmu. Opaska FitOne Plus posiada funkcję pomiaru tętna, dzięki czemu będziesz mógł ćwiczyć w swoim własnym rytmie.
Częścią zdrowego trybu życia jest również odpowiednia regeneracja. Opaska FitOne Plus pracuje nawet wtedy, gdy Ty śpisz zbierając informacje o długości fazy snu głębokiego i lekkiego, liczbie przebudzeń, jakości snu oraz łącznej ilość przespanych godzin.
Bądź zawsze na bieżąco! FitOne Plus poinformuje Cię o przychodzących wiadomościach, połączeniach i alarmach. Co więcej, opaska zasygnalizuje również gdy oddalisz się od smartfonu na ponad 10 metrów – rozwiązanie idealne dla zapominalskich.
Przejmij kontrolę nad swoją kondycją! Aplikacja Fit prowadzi statystyki wszystkich aktywności, dzięki czemu z łatwością zweryfikujesz swoje postępy w dążeniu do osiągnięcia swoich osobistych rekordów.
 
GŁÓWNE FUNKCJE:  
Monitoruje aktywność fizyczną Liczbę kroków i przebyty dystans, czas i średnią prędkość, ilość spalonych kalorii, intensywność (treningu)
Analizuje sen Długość snu i czasu spędzonego na zaśnięcie, ilość i długość przebudzeń, płytkie i głębokie fazy snu
Osiągnięcia i statystyki Tak
Przegląd aktywności i snu 24 godziny na dobę Tak
Tryb siedzenia Tak
Alarm wibracyjny Tak
Uwagi Smartband FitOne Plus rozpoczyna pomiar po 15 wykonanych krokach
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -  
SPECYFIKACJE:  
Łączność Bluetooth 4.0
Współpraca z systemami Android 4.3 oraz iOS7 (albo nowsze)
Dedykowana aplikacja KrugerMatz FIT
Stopień ochrony IP65
Zasilanie Akumulator Litowo-polimerowy 40 mA
   
 

Gwarancja:

 • 24 miesiące (konsument), 12 m-cy ( zakup na firmę )

SERWIS DOOR-TO-DOOR

Masz problem ze sprzętem Kruger&Matz? Wejdź na www.serwis.krugermatz.com i zgłoś nam swój problem. Na nasz koszt wyślemy kuriera po Twoje urządzenie w dogodnym dla Ciebie terminie, a po zakończeniu procesu reklamacji dostaniesz informację kiedy możesz spodziewać się kuriera z naprawionym sprzętem. Potrzebujesz więcej informacji? Napisz do nas na krugermatz@krugermatz.com lub zadzwoń: 25 685 00 88. Nasza infolinia jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.