Kruger&Matz KM 3903 Boombox z CD I USB I BLUETOOTH

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 5655
 • Producent: Kruger&Matz
 • Dostępność: Ograniczona
 • szt.
 • Cena netto: 178,05 zł 219,00 zł

Wiele możliwości

Boombox Krüger&Matz KM 3903 to idealne rozwiązanie dla osób, które nie potrzebują skomplikowanych urządzeń, by cieszyć się ulubionymi utworami z radia czy odtwarzacza CD. Urządzenie posiada także port USB oraz wejście AUX, które umożliwią odtwarzanie muzyki z pamięci zewnętrznych.

Bezprzewodowe brzmienie

Masz ochotę posłuchać ulubionej playlisty zapisanej w telefonie? Dużą zaletą radioodtwarzacza KM 3903 jest funkcja Bluetooth, dzięki której możesz swobodnie słuchać muzyki z urządzeń mobilnych bez zbędnych kabli AUX.

Dawka mocy

Boombox Kruger&Matz KM 3903 nie tylko gwarantuje przyjemność ze słuchania muzyki, ale również zachwyci Cię swoją funkcjonalnością. Urządzenie zostało wyposażone w dodatkowy port USB, który umożliwia zasilanie urządzeń zewnętrznych, pozwalając np. na naładowanie smartfona.

Przenośna rozrywka

Niewielkie wymiary, niska waga oraz wygodny uchwyt sprawiają, że radioodtwarzacz KM 3903 jest niezwykle łatwy w transporcie. Urządzenie możesz zasilać nie tylko sieciowo, ale także bateriami, co czyni z niego idealnego kompana podczas imprez plenerowych.
Wyświetlacz LCD Tak, niebieskie podświetlenie
Odtwarzacz płyt CD-audio, CD-mp3
Radio FM Tak
Bluetooth Tak
Zasięg Bluetooth Do 10 m
Wejście Aux Jack 3,5 mm
Port USB 2x USB (USB 1 - ładowanie urządzeń zewnętrznych, USB 2 - odtwarzanie muzyki)
Pobór mocy 15 W
Zasilanie sieciowe 100-240 V; 50/60 Hz
Zasilanie bateriami 6x bateria LR14
Wymiary (SxWxG) 338 x 128 x 242 mm
Waga 1,4 kg

Gwarancja

 • 24 miesiące (konsument), 12 m-cy ( zakup na firmę )

  SERWIS DOOR-TO-DOOR

  Masz problem ze sprzętem Kruger&Matz? Wejdź na www.serwis.krugermatz.com i zgłoś nam swój problem. Na nasz koszt wyślemy kuriera po Twoje urządzenie w dogodnym dla Ciebie terminie, a po zakończeniu procesu reklamacji dostaniesz informację kiedy możesz spodziewać się kuriera z naprawionym sprzętem. Potrzebujesz więcej informacji? Napisz do nas na krugermatz@krugermatz.com lub zadzwoń: 25 685 00 88. Nasza infolinia jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

Raty: